Modernleşen ve değişen yaşam standartları; gayrimenkul alanında da yeni hizmet ve servis ihtiyaçları doğurmaktadır.

STARTKEY Grubu olarak; bu hizmetleri, kaliteli ve güvenilir iş yapış anlayışımız çerçevesinde sunuyoruz. Amacımız; müşterilerimizin ihtiyaçlarını minimum zaman içinde maksimum kalite ile sonuçlandırmak, aranılırlığımızı arttırmak, bizimle yola çıkan ofislerimizin işlerini geliştirmesine yardımcı olmak ve eğitimlerimiz ile ön plana çıkmak.

Eğitimli uzman personelimiz, şeffaf yönetim anlayışımız, güvenilir ve kaliteli hizmetlerimiz ile ``müşteri memnuniyeti esastır`` ilkemizle hizmet veriyoruz.

Misyon
Gayrimenkul sektöründe, yenilikçi yaklaşımları olan, farklılaşmamızı sağlayacak eğitimli kadromuz ile hizmet veren, çevreye duyarlı, kazandıkça kazandıran sistemimiz ile müşterilerimizi memnun etmek tek amacımız.

Vizyon
İdeal yatırım fırsatları ve yenilikçi emlak çözümleri sunmak, hem yerel hem de küresel bazda , güvenilir, dürüst, hizmet kalitesi yüksek, bilinirliği olan, aranılan, eğitim odaklı bir EMLAK firması olmak.

Müşteri memnuniyetini artırabilmek amacıyla günümüz Teknolojilerinden maksimum ölçüde yararlanıyoruz.

Danışma Kurulu

Cengiz Gezer Broker/Owner
avatar

Profesyonel iş hayatıma Shell'de satış müdürlüğü ile başladım.
2009-2011 yılları arasında Ankara'da Kurumsal emlak yaşantıma başladım.
Halen Balıkesir Merkez'de STARTKEY GEZER Gayrimenkul firmasının yönetici ortağıyım.

Halil Altunsu Yönetim Kurulu Başkanı
avatar

Uzun yıllar pazarlama ve parakende alanında çalışmış biri olarak emlak sektörüne Startkey gibi bir markayla başlamış olmaktan dolayı çok mutluyum.Gayrimenkul sektöründe birbirinden değerli,deneyimli,uzman danışman ve asistan kadromuzla Startkey çatısı altında emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Muzaffer Karadağlı Broker/Owner
avatar

İzmir Menemen Seyrek köyünde ve Menemen Gediz mahallesinde Ege Koop. İşbirliği ile toplam iki proje ve 140 konutluk inşaatımız devam etmektedir.
Satış, idarecilik ve mesleki tecrübelerimi Startkey bünyesinde Bodrum ofisinde sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bernur Öksüz Broker/Owner
avatar

Kazım Dirik Mah. Üniversite Cad. No:72 Kat:1/117 Bornova/İZMİR Kazımdirik - Bornova / İzmir

Atilla Gezer Broker/Owner
avatar

Kampında güvenlik şefi olarak görev yaptım. Kampın kapanmasıyla Türkiye'ye kesin dönüş kararı aldım.
2008 yılından beri Balıkesir Merkez'de mülkü kendimize ait olan iş yerimizde profesyonel olarak gayrimenkul işi yapmaktayım.